Vitocal 300-G

Aciklama:

Çevre bilinci ve enerji kaynaklarının  sınırlı olması nedeniyle alternatif enerji kaynaklarının önemi gittikçe artmaktadır. Isı pompaları ile toprakta, suda ya da havada depolanan enerjinin çok düşük miktarda elektrik enerjisi yardımı ile ısıtma ve sıcak su üretimi amaçlı kullanımı sağlanmaktadır.

Vitocal 300-G'nin üstünlükleri

 

  • Vitocal 300-G Tip BW (6,2 - 85,6 kW) toprağın depoladığı ısı enerjisinden, içinden antifrizli akışkan dolaşan topral kolektörü veya sondaj boruları yardımı ile faydalanır. Vitocal 300-G yıl boyunca hatta soğuk kış günlerinde bile mahal ve kullanma suyu ısıtmasını gerçekleştirebilmektedir. Vitocal 300-G Tip WW (8 - 117,8 kW) ile sudaki (göl, nehir vb.) ısı enerjisinden yararlanılmaktadır. Performans sayısı (COP): 6'ya kadar (Su/Su işletmesinde ve 10/35 ºC sıcaklıklarda).
  • Tüm ısı pompaları dijital kontrol panelleri ile donatılmıştır. Dış hava kompanzasyonlu dijital kontrol paneli tüm ısıtma sisteminin yanı sıra güneş enerjisi sisteminin ve kaskad sistemlerin de kontrolünü sağlar.
  • "Natural Cooling" fonksiyonusayesinde yaz aylarında toprağın veya suyun düşük sıcaklık seviyesinden faydalanarak veya "Active Cooling" fonksiyonu ile kompresörü çalıştırarak konut soğutması gerçekleştirilebilmektedir.


Bu urun için aşağıdaki siparis formunu doldurabilirsiniz.. Ekibimiz en geç 8 saat içerisinde size dönüs yapacaktir..


Ürün : Vitocal 300-G
*
*
*